Dyferencjał semantyczny i inne nowe typy pytań

Przykładowe wyniki w pytaniu Dyferencjał semantyczny

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy zaprezentować nowe 5 typów pytań. Dzięki nim ankiety tworzone za pomocą naszego narzędzia będą jeszcze bardziej skuteczne. Najciekawszym typem jaki dodaliśmy jest Dyferencjał semantyczny, który pozwala na bardzo szybką analizę zbieranych odpowiedzi we właściwej formie prezentacyjnej. Ponadto dodaliśmy do naszego narzędzia pytanie Ranking, Suwak, Skala numeryczna i Podział punktów. Poniżej prezentujemy bardziej szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych typów.

Czytaj więcej

Połącz Interankiety z ulubionymi aplikacjami dzięki Zapier

Zapier automatycznie przenosi informacje między aplikacjami internetowymi
Zapier automatycznie przenosi informacje między aplikacjami internetowymi

Zautomatyzuj wymianę danych między aplikacjami

Zapier, to narzędzie, które pomaga zautomatyzować powtarzające się zadania między dwiema lub większą liczbą aplikacji.

Zapier umożliwia połączenie Interankiet z tysiącami najpopularniejszych aplikacji, dzięki czemu możesz zautomatyzować swoją pracę i mieć więcej czasu na to, co najważniejsze. Gdy zdarzenie ma miejsce w jednej aplikacji, Zapier może nakazać innej aplikacji wykonanie określonej akcji.

Czytaj więcej

Idealne zaproszenie e-mail do wypełnienia ankiety

E-mail z zaproszeniem do wypełnienia ankiety
E-mail z zaproszeniem do wypełnienia ankiety

Kluczem do uzyskania dobrego wskaźnika odpowiedzi na ankietę ma wiele wspólnego z przygotowaniem odpowiedniej wiadomości e-mail z zaproszeniem do wypełnienia ankiety. Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie może wydawać się drobnym szczegółem, ale zasadniczo jest to czynnik decydujący o tym, czy ktoś weźmie udział w ankiecie, czy usunie wiadomość e-mail bez jej otwierania.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoje zaproszenie było atrakcyjne dla docelowych odbiorców i zapewni wyższy współczynnik wypełnienia ankiet.

Czytaj więcej

Testy psychologiczne online -czym są i do czego służą?

Test psychologiczny online
Test psychologiczny online

Ocena psychologiczna to seria testów przeprowadzanych przez psychologa w celu zebrania informacji o tym, jak ludzie myślą, czują, zachowują się
i reagują. Wyniki są wykorzystywane do opracowania raportu
o zdolnościach i zachowaniu danej osoby – znanego jako raport psychologiczny, który jest następnie wykorzystywany jako podstawa
do formułowania zaleceń dotyczących leczenia danej osoby.

Czytaj więcej