Zaproszenie weselne
Przykład powitalnej strony formularza zaproszenia weselnego

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie dla młodej pary i jej bliskich. Jednak jest to też ogrom pracy. Istnieją elementy organizacji gdzie możemy ułatwić sobie życie dzięki nowym technologiom. W tym krótkim teksie przedstawimy możliwość wykorzystania ankiet i formularzy przy organizacji takiego wydarzenia. Zaprezentujemy jak wygląda ankieta weselna, jak można zapraszać gości na wesele i zbierać od nich informacje (RSVP).

Przy organizacji ślubu i wesela jest wiele sytuacji gdzie potrzebujemy uzyskać informacje od zaproszonych gości lub tylko zakomunikować samo wydarzenie. Ankietę i formularze online można wykorzystać np. do:

  • Zaproszeń na wesele
  • Potwierdzenia przybycia na wesele
  • Przekazania informacji o przybyciu z osobą towarzyszącą
  • Zebraniu informacji o preferencjach kulinarnych
  • Przekazaniu ogólnych informacji organizacyjnych
  • Przeprowadzenia ankiety weselnej wśród gości
  • Podziękowania za udział w weselu
  • Przeprowadzeniu Ankiety satysfakcji – w przypadku chęci zbadania satysfakcji swoich gości

Większość z tych działań można przeprowadzić za pomocą jednorazowej wysyłki i jednego formularza ankietowego. Jeżeli ktoś nie odpowie na zaproszenie, można wygodnie wysłać mu przypomnienie po kilku dniach.

Zaproszenie na wesele online

Aby zrealizować zaproszenie weselne należy zacząć od zebrania adresów e-mail swoich gości. Następnie należy stworzyć formularz, może on posiadać dowolną liczbę pytań, do wyboru jest kilkanaście różnych typów. Treść pytań może być personalizowana dla uzyskania lepszego wrażenia na odbiorcach. Wiemy jak ważne są walory estetyczne dlatego mamy przygotowane gotowe szablony. Jeżeli chcesz stworzyć unikalne zaproszenie online możesz skorzystać z naszego edytora wyglądu.

Po przygotowaniu formularza można wysłać zaproszenia. Po wysłaniu zaproszeń na bieżąco można sprawdzać kto otworzył już wysłany e-mail i przeglądać napływające odpowiedzi. Na koniec bardzo łatwo można zapisać listę gości wraz z udzielonymi odpowiedziami. Eksportowane dane nie wymagają dodatkowej pracy, aby przesłać je np. do osoby odpowiedzialnej za karteczki imienne na stołach.

Ankieta weselna

Coraz większą popularnością cieszą się ankiety dla gości wesela, w których zaproszeni odpowiadają na kilka pytań skierowanych do pary młodej. Jest to nowoczesna forma księgi z życzeniami. Taką ankietę można rozesłać do gości za pomocą zaproszeń e-mail lub podczas wesela udostępnić ją na tablecie. Dzięki temu, że odpowiedzi są zbierane w czasie rzeczywistym można zaprezentować je podczas wesela, a po wydarzeniu wydrukować odpowiedzi i przechowywać je w formie papierowej.

Zachęcam do przetestowania naszego serwisu i sprawdzenia jak można usprawnić organizację wesela.

Załóż bezpłatne konto testowe