Ostatnie 12 miesięcy ciężko pracowaliśmy nad nową wersją serwisu. Ostatnie pół roku było najbardziej intensywne. Dziś z wielkim zadowoleniem możemy zaprezentować nową wersję interankiet. Właściwie całe narzędzie zostało wybudowane na nowo. Nowy edytor, nowy formularz oraz nowy moduł analizy.

Jednym z najciekawszych elementów nowej wersji jest edytor formularza. Inspirowaliśmy się programami do tworzenia prezentacji – PowerPoint, Keynote. Wiele osób je zna i umie w nich stworzyć prezentację. Teraz stworzenie formularza, ankiety, testu lub quizu jest równie proste. Upraszczając proces tworzenia, nie zrezygnowaliśmy z funkcjonalności. Zaprojektowaliśmy na nowo moduł tworzenia reguł przejść pomiędzy pytaniami – Logika oraz stworzyliśmy moduł Kalkulator, który pozwala na zliczanie punktów w zależności od udzielonych odpowiedzi.

Tworzenie formularza ankiety satysfakcji klienta

Liczba funkcjonalności jest zdecydowanie większa niż w poprzedniej wersji, ale przede wszystkim korzystanie jest znacznie przyjemniejsze. Wszystkie zmiany są zapisywane na bieżąco, więc nie trzeba pamiętać o klikaniu przycisku Zapisz.

Formularz został całkowicie przeprojektowany w porównaniu z poprzednią wersją. Jest lepiej dostosowany do urządzeń mobilnych, na których jest wypełnianych ponad 60% ankiet i formularzy. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji domyślnie dodajemy jedno pytanie na jedną stronę. Sprawia to, że tak zaprojektowane formularze mają dużo większy współczynnik wypełnień. Oczywiście można dodać kilka pytań na jednej stronie, służy do tego „Grupa pytań” dostępna z menu dodawania pytań.

Widok formularza ankiety

Dodawanie obrazków i animowanych gifów nigdy nie było takie proste. Bez potrzeby wgrywania plików można wyszukać obrazki, animowane gify i wstawić je do formularza. Dzięki temu w bardzo miły sposób możemy powitać lub pożegnać respondenta.

Nowa wersja jest dostępna dla wszystkich nowych użytkowników. Obecni użytkownicy mogą przetestować lub włączyć jako domyślną dla konta. Wcześniej stworzone formularze będą dalej działały w poprzedniej wersji.

Jeżeli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu z nami.