Głosowanie online

Najprostszy program do głosowania online

Oprogramowanie do przeprowadzania głosowań zdalnych. Szybko i bezpiecznie zbieraj głosy i analizuj wyniki w czasie rzeczywistym.

Stwórz głosowanie
 • Pakiet testowy
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO
Głosowanie online
 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz

Dlaczego głosowanie elektroniczne?

Głosowanie online pozwala na przyspieszenie i zautomatyzowanie całego procesu wyboru. Skończ z drukowaniem kart, dystrybucją fizyczną i ręcznym zliczaniem wyników. Wybory zdalne niewiarygodnie upraszczają cały proces wyboru. Proces tworzenia, udostępniania i zliczania wyników jest niewiarygodnie szybki. Stworzenie formularza zajmie Ci tylko kilka minut. Następnie za pomocą modułu dystrybucji możesz udostępnić formularz wskazanym osobom z gwarancją, że dana osoba może odpowiedzieć tylko raz. Formularz oddawania głosu dostosowuje się do każdego urządzenia, więc głosować można na komputerze, tablecie i telefonie. Wyniki są zliczane automatycznie. Głosowanie przez Internet to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki bezpieczeństwie, jakie daje nasz system, można je wykorzystać do prostych oraz ważnych głosowań.

Prostota i bezpieczeństwo naszego rozwiązania daje nieograniczone możliwości. Wiele dużych organizacji, przeprowadziło głosowania za pomocą naszego systemu. Wybory do władz, zarządów i rad nadzorczych, to bardzo częste przykłady użycia. Realizowaliśmy też konkurs na najlepszą pracę w przedszkolu nr 6.

Wzór formularza głosowania online

Formularz głosowania jest dostępny za pomocą specjalnego linku wysyłanego przez e-mail lub sms. Pozwala to na zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem lub podwójnym oddaniem głosu. Formularz dostosowuje się automatycznie do każdego rodzaju ekranu, czy to jest komputer, tablet czy telefon. Dodatkowo wygląd formularza można dostosować wizualnie do standardów graficznych organizacji, dobierając kolorystykę i wstawiając własne logo. Po oddaniu głosu można przekierować głosującego na wskazaną stronę internetową. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, do formularza można dodać obrazki, materiały wideo lub kilka pytań.

Przykłady głosowań przez internet

Przykładów zastosowania głosowania elektronicznego jest bardzo wiele, oto niektóre z nich

Głosowanie elektroniczne

Tajne głosowanie online

Bardzo dobrze wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przeprowadzania wyborów online. Przy odpowiednich ustawieniach, odpowiedź w formularzu może dodać tylko osoba zaproszona, ponadto system nie pozwala na oddanie ponownego głosu z tego samego zaproszenia.

Zaproszenie do oddania głosu posiada specjalny token, który pozwala na dostęp do formularza i dodanie odpowiedzi. Ważny jest tylko na oddanie jednego głosu, więc nie można go udostępnić komuś innemu po zagłosowaniu.

System do głosowania online dostępny jest tylko za pomocą połączenia szyfrowanego SSL. Dbamy też o prywatność osób odpowiadających, jeżeli zadecydujesz, że głosowanie jest anonimowe, nie ma możliwości zidentyfikowania osoby głosującej. Adresy IP osób udzielających odpowiedzi są szyfrowane unikanymi w skali głosowania kodami nazwanymi Identyfikatory sieci.

Jawne głosowania

Nasz system daje również możliwość przeprowadzenia jawnych głosowań, gdzie każda odpowiedź udzielona jest powiązana z adresem e-mail lub numerem telefonu głosującego.

Głosowanie e-mail lub sms

Chodzenie po papierowe karty do głosowania to przeszłość. Oddawanie głosu za pomocą komputera, tabletu lub telefonu to przyszłość. Nasz system umożliwia głosowanie poprzez wiadomość e-mail lub sms. Głosujący nie musi wpisywać żadnego kodu, wystarczy, że uczestnik kliknie specjalny link stworzony tylko dla niego, a otrzyma dostęp do swojej karty do głosowania.

Po oddaniu głosu link już nie będzie ważny, nie ma możliwości oddania ponownego głosu lub przekazania go innej osobie.

Ogranicz głosowanie

Dzięki wbudowanym opcjom zamknięcia po określonym czasie lub licznie oddanych głosów, nie musisz się martwić o zamknięcie głosowania. System wykona to za Ciebie, do Ciebie pozostaje otworzenie już zliczonych wyników.

Wybory zdalne
’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO