Głosowanie online

Najprostszy program do głosowania online

Oprogramowanie do przeprowadzania głosowań zdalnych. Szybko i bezpiecznie zbieraj głosy i analizuj wyniki w czasie rzeczywistym.

Stwórz głosowanie
 • Pakiet testowy
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO
Głosowanie online
 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz
Głosowanie online


Jak przeprowadzić głosowanie online za darmo?

1. Zaloguj się do aplikacji do głosowania

Skorzystaj z darmowego konta. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i hasło. Możesz też skorzystać z konta Google lub Facebook.

2. Utwórz formularz głosowania

Możesz skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć formularz samodzielnie. Dodaj do formularza pytanie zamknięte. W zależności od rodzaju głosowania, możesz dodać więcej pytań oraz ustawić, że głosujący może wybrać jedną lub więcej odpowiedzi.

3. Zadbaj o wygląd formularza do głosowania

Możesz dostosować wygląd formularza do głosowania do swoich potrzeb. Dodaj własne logo, zmień kolory, czcionkę i tło. Możesz też dodać własny obrazek lub film.

4. Przeprowadź głosowanie

Głosowanie możesz przeprowadzić za pomocą e-mail, sms lub indywidualnych haseł do głosowania. W zależności od ustawienia, głosowanie może być jawne lub tajne. W przypadku tajnego głosowania nasz system dba o to, żeby każdy uczestnik odpowiedział tylko raz w głosowaniu. W przypadku jawnego głosowania, w raporcie będzie informacja, kto jak odpowiedział w głosowaniu.

5. Ogłoś wyniki głosowania

Zaprezentuj wyniki zbiorcze głosowania. W zależności od potrzeb może to być zastawienie zbiorcze nie identyfikujące głosujących jak i jawne zestawienie oddanych głosów przez głosujących.

Przeprowadź głosowanie online

 • 93%

  93% organizacji stwierdza, że głosowania online przyspieszają proces zbierania odpowiedzi i umożliwiają szybsze podjęcie decyzji w porównaniu z klasycznymi głosowaniami.

 • 2.5x

  Głosowania online obniżają koszty organizacyjne średnio o 2.5 razy w porównaniu z tradycyjnymi metodami głosowania, takimi jak głosowania na papierowych kartkach czy w urnach.

 • 88%

  88% uczestników głosowań preferuje głosowanie online ze względu na wygodę, brak konieczności fizycznego udziału i możliwość oddania głosu z dowolnego miejsca.

Przykładowe głosowanie online

Formularz głosowania jest dostępny za pomocą specjalnego linku wysyłanego przez e-mail lub sms. Pozwala to na zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem lub podwójnym oddaniem głosu. Formularz dostosowuje się automatycznie do każdego rodzaju ekranu, czy to jest komputer czy telefon.

Przeprowadź głosowanie online

Przykłady głosowań przez internet

Przykładów zastosowania głosowania elektronicznego jest bardzo wiele, oto niektóre z nich

Głosowanie elektroniczne

Tajne głosowanie online

Bardzo dobrze wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przeprowadzania wyborów online. Przy odpowiednich ustawieniach, odpowiedź w formularzu może dodać tylko osoba zaproszona, ponadto system nie pozwala na oddanie ponownego głosu z tego samego zaproszenia.

Zaproszenie do oddania głosu posiada specjalny token, który pozwala na dostęp do formularza i dodanie odpowiedzi. Ważny jest tylko na oddanie jednego głosu, więc nie można go udostępnić komuś innemu po zagłosowaniu.

System do głosowania online dostępny jest tylko za pomocą połączenia szyfrowanego SSL. Dbamy też o prywatność osób odpowiadających, jeżeli zadecydujesz, że głosowanie jest anonimowe, nie ma możliwości zidentyfikowania osoby głosującej. Adresy IP osób udzielających odpowiedzi są szyfrowane unikanymi w skali głosowania kodami nazwanymi Identyfikatory sieci.

Jawne głosowania

Nasz system daje również możliwość przeprowadzenia jawnych głosowań, gdzie każda odpowiedź udzielona jest powiązana z adresem e-mail lub numerem telefonu głosującego.

Głosowanie e-mail lub sms

Chodzenie po papierowe karty do głosowania to przeszłość. Oddawanie głosu za pomocą komputera, tabletu lub telefonu to przyszłość. Nasz system umożliwia głosowanie poprzez wiadomość e-mail lub sms. Głosujący nie musi wpisywać żadnego kodu, wystarczy, że uczestnik kliknie specjalny link stworzony tylko dla niego, a otrzyma dostęp do swojej karty do głosowania.

Po oddaniu głosu link już nie będzie ważny, nie ma możliwości oddania ponownego głosu lub przekazania go innej osobie.

Ogranicz głosowanie

Dzięki wbudowanym opcjom zamknięcia po określonym czasie lub licznie oddanych głosów, nie musisz się martwić o zamknięcie głosowania. System wykona to za Ciebie, do Ciebie pozostaje otworzenie już zliczonych wyników.

Wybory zdalne

Najczęściej zadawane pytania o głosowaniu online

Dlaczego głosowanie elektroniczne?

Głosowanie online pozwala na przyspieszenie i zautomatyzowanie całego procesu wyboru. Skończ z drukowaniem kart, dystrybucją fizyczną i ręcznym zliczaniem wyników. Wybory zdalne niewiarygodnie upraszczają cały proces wyboru. Proces tworzenia, udostępniania i zliczania wyników jest niewiarygodnie szybki. Stworzenie formularza zajmie Ci tylko kilka minut. Następnie za pomocą modułu dystrybucji możesz udostępnić formularz wskazanym osobom z gwarancją, że dana osoba może odpowiedzieć tylko raz. Formularz oddawania głosu dostosowuje się do każdego urządzenia, więc głosować można na komputerze, tablecie i telefonie. Wyniki są zliczane automatycznie. Głosowanie przez Internet to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki bezpieczeństwie, jakie daje nasz system, można je wykorzystać do prostych oraz ważnych głosowań.

Czy przeprowadzanie głosowań online jest bezpieczne?

Tak, nasze narzędzie do głosowań online używa zaawansowane technologie szyfrowania i zabezpieczeń, aby zapewnić poufność i integralność głosów. Ponadto, w przypadku głosowań anonimowych, nie ma możliwości zidentyfikowania głosujących.

Czy mogę przeprowadzić anonimowe głosowanie online?

Tak, wystarczy przy wysyłaniu zaproszeń do głosowania wybrać opcję anonimowego głosowania. W takim przypadku nie ma możliwości zidentyfikowania głosujących.

Jak mogę zapewnić, że osoby głosujące mają prawo do udziału w moim głosowaniu?

Uwierzytelnianie w głosowaniu może odbyć się za pomocą adresu e-mail, telefonu lub indywidualnego hasła do głosowania.

Czy wyniki głosowania mogę zobaczyć w czasie rzeczywistym?

Tak, oczywiście. Wyniki głosowania są dostępne w czasie rzeczywistym. Możesz je zobaczyć w panelu administracyjnym lub udostępnić je za pomocą linku.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO