O nas

Pomagamy rozwijać biznes poprzez lepszą komunikację z ludźmi ❤️

Dzięki nam lepiej zrozumiesz swoich klientów, pracowników i inne osoby związane z Twoim biznesem. Stworzysz silniejsze relacje biznesowe, które będą trwały latami.

Ponad 50 000 firm skorzystało z naszych usług, od prostych ankiet po kompleksowe rozwiązania. Mimo szerokiego zastosowania naszego narzędzia, cały czas dbamy o prostotę i dostępność. Brzmi jak puste słowa? Zobacz jak w praktyce wygląda u nas tworzenie ankiet.

Ciągle rozwijamy nasze narzędzie, wykorzystując nowe odkrycia nauki i sztuczną inteligencję. W ramach produktu do badania pracowników opracowaliśmy innowacyjną metodę wczesnej detekcji wypalenia zawodowego i depresji. Dzięki wykryciu początkowych stadium tych schorzeń, można drastycznie skrócić czas rekonwalescencji lub uniknąć zaawansowanego stadium. Wierzymy, że takie rozwiązanie będzie w przyszłości standardem na rynku pracy.

Interankiety powstały w 2011 roku jako praca inżynierska założyciela Karola Koronowicza. Było to proste narzędzie do przeprowadzania ankiet w internecie. Szybko zrozumieliśmy, że same ankiety nie rozwiązują problemów. Potrzeba więcej elementów wokół, aby narzędzie dało prawdziwą wartość. Zbudowaliśmy wszechstronny produkt, który wnosi wartość do biznesu. Korzystając z Interankiet możesz zautomatyzować procesy w firmie oraz otrzymać wartościowe informacje, które pomogą w podejmowaniu decyzji.

Zachęcamy do przetestowania naszego narzędzia lub rozmowy z nami.

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
  • Pakiet bezpłatny
  • Brak zobowiązań
  • Zgodność z RODO