Nasza historia

interankiety powstały w 2011 roku na Politechnice Gdańskiej na wydziale ETI. Jako student stanąłem przed zadaniem stworzenia projektu inżynierskiego. Chciałem zrobić coś, co będzie można nazwać gotowym produktem, co będzie dawało realną wartość potencjalnym użytkownikom. Tak powstał pomysł stworzenia serwisu do przeprowadzania ankiet.

Pierwsza wersja powstała bardzo szybko. Już po 2 miesiącach serwis był gotowy i dostępny w sieci. Wyróżniał się prostotą użytkowania, ale miał tylko 4 typy pytań. To nie przeszkodziło w zyskaniu popularności i pierwszych stałych użytkowników.

Rosnąca popularność motywowała mnie do rozbudowywania projektu, lecz przez pierwsze kilka lat działalności było to tylko dodatkowe zajęcie. Z czasem projekt wciągnął mnie i kolejne osoby dołączyły do zespołu. Dziś interankiety to nie tylko przeprowadzanie ankiet. Nasi klienci wykorzystują narzędzie do zbierania danych na swoich stronach internetowych, przeprowadzania testów, quizów, organizacji zapisów na wydarzenia, przeprowadzania konkursów i głosowań. Duże firmy prowadzą badania satysfakcji, a prywatne osoby zapraszają gości na wesele.

Jesteśmy małą firmą i chcemy, aby tak pozostało. Mimo tego, że biuro mamy w Gdańsku to pracujemy w różnych miejscach Polski i Europy.

Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszego produktu i będziemy mogli rozpocząć wieloletnią współpracę.


Karol Koronowicz, CEO and Founder
www.koronowicz.com
karol@interankiety.pl