Historia interankiet

Nazywam się Karol Koronowicz, jestem twórcą i właścicielem interankiet.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku na Politechnice Gdańskiej na wydziale ETI. Jako student stanąłem przed zadaniem stworzenia projektu inżynierskiego. Chciałem zrobić coś co będzie można nazwać gotowym produktem, co będzie dawało realną wartość potencjalnym użytkownikom. Tak powstał pomysł stworzenia serwisu do przeprowadzania ankiet. Na rynku nie było łatwego w użyciu narzędzia do zbierania danych.

Dzięki otrzymaniu wolnej ręki na realizację projektu już po 2 miesiącach serwis był gotowy. Wyróżniał się prostotą użytkowania. Zaraz po zakończeniu prac projekt został umieszczony w Internecie i już po niedługim czasie znaleźli się pierwsi jego użytkownicy.

Rosnąca popularność motywowała mnie do rozbudowywania projektu, lecz przez pierwsze kilka lat działalności było to tylko dodatkowe zajęcie. Z czasem okazało się, że zbieranie danych w Internecie jest bardzo istotne dla wielu firm, organizacji, osób prywatnych i zależy im aby to robić w sposób przyjazny i skuteczny.

Dziś interankiety to nie tylko przeprowadzanie ankiet. Użytkownicy wykorzystują nasze narzędzie do zbierania danych na swoich stronach internetowych, przeprowadzania testów, quizów, organizacji zapisów na wydarzenia, przeprowadzania konkursów i głosowań. Duże firmy prowadzą badania satysfakcji, a prywatne osoby zapraszają gości na wesele.

Jesteśmy małą firmą i chcemy, aby tak pozostało. Mimo tego, że biuro mamy w Gdańsku to pracujemy w różnych miejscach Polski i Europy.

Mam nadzieje, że weźmiesz nasz produkt pod uwagę i będziemy mogli rozpocząć wieloletnią współpracę.


Karol Koronowicz, CEO and Founder
www.koronowicz.com
karol@interankiety.pl