Ankieta rynku
Ankiety

Poznaj wartościowe opinie

Zbieraj opinie, odczucia lub badaj nastrój osób, których zdanie jest dla Ciebie ważne. Podejmuj działania na podstawie wartościowych wyników. Twórz ankiety satysfakcji klienta lub dedykowane ankiety NPS, przeprowadzaj ankiety pracownicze, badaj rynek przy pomocy ankiet marketingowych. Tworzenie ankiet jest bardzo proste, dzięki łatwemu w obsłudze edytorowi pytań, można dowolnie modyfikować ankiety na własne potrzeby. Każda ankieta jest dostosowana do każdego rozmiaru urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Formularz
Formularze

Zbieraj dane w lepszy sposób

Wykorzystaj nasze proste w wypełnianiu formularze online. Stwórz formularz rejestracyjny na wydarzenie, zaproś za jego pomocą uczestników. Wstaw piękny formularz kontaktowy na stronę www bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Przeprowadź proces zatrudnienia za pomocą formularza rekrutacyjnego. Dowolnie dostosuj go do swoich potrzeb za pomocą prostego w obsłudze edytora.

Badanie online
Badania

Odkryj wartościowe informacje

Przeprowadzaj proste i skompilowane badania online. Wykorzystaj dostępne 24 typy pytań, stronnicowanie, pytania warunkowe. Personalizuj ankietę dla każdego respondenta. Nasze narzędzie idealnie sprawdza się w badaniach pracowniczych takich jak ocena 360 stopni, cyklicznych badaniach satysfakcji klienta, stałego badania Net Promoter Score i innych sytuacji gdzie trzeba zebrać informację za pomocą ankiet online.

Testy
Testy

Sprawdzaj nowocześnie

Wykorzystaj interankiety do przeprowadzania testów. Skorzystaj z wielu rodzajów pytań, możliwości dodawania obrazków oraz materiałów wideo. Spraw, aby testy były angażujące i miłe w wypełnianiu. Automatycznie otrzymuj wyliczoną punktację.

więcej o testach online

Quizy
Quizy

Angażuj odbiorców

Quizy są świetnym narzędziem do ciekawej interakcji z użytkownikiem. Mogą być stosowane przez firmy do promocji oraz przez nauczycieli jako ciekawa forma weryfikacji wiedzy.

więcej o quizach

Zaufanie najlepszych marek

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.