Przykład ankiety NPS Wzór ankiety satysfakcji

Przykładowe ankiety

Wybierz szablon ankiety z bazy przykładów. Poznaj przepisy na świetne ankiety, formularze, kwestionariusze, testy i quizy. Wszystkie są pięknie zaprojektowane i dostosowane do urządzeń mobilnych.

Załóż darmowe konto

Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.

Ankiety
Ankiety przykłady

Przykładowe ankiety świetnie nadają się do szybkiego rozpoczęcia zbierania odpowiedzi. Mimo tego, że nasz edytor ankiet pozwala na tworzenie ankiety w kilka chwil, to czas poświęcony na wymyślenie pytań może być dłuższy.

Dlatego nie przejmuj się i korzystaj bez wahania z naszych gotowych przykładów ankiet. Posiadamy ankiety przykładowe z zakresu badania klienta, badania pracownika, ankiet szkolnych, ankiet społecznych i wiele innych. Jeżeli nie widzisz wzoru, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Wzory ankiet skrojone na miarę

Zbieraj opinie, odczucia lub badaj nastrój osób, których zdanie jest dla Ciebie ważne. Podejmuj działania na podstawie wartościowych wyników. Ankieta satysfakcji klienta lub dedykowane ankiety NPS jeszcze nie były takie łatwe w stworzeniu, przeprowadzaj badanie satysfakcji pracowników, badaj rynek przy pomocy ankiet marketingowych. Skorzystaj z gotowych szablonów, możesz je przetestować, użyć i dowolnie modyfikować. Tworzenie ankiet od podstaw jest również bardzo proste, dzięki łatwemu w obsłudze edytorowi pytań, można budować piękne ankiety już w kilka chwil. Wszystkie ankiety dostosowują się do każdego rozmiaru urządzenia, więc nie ma wpływu czy wypełniana jest na telefonie, czy komputerze.

Zaawansowane opcje pozwalają na zabezpieczenie ankiet przed wielokrotnym wypełnieniem. Dzięki pytaniom warunkowym możesz ustawić przejścia pomiędzy pytaniami na podstawie wcześniej udzielonych odpowiedzi. Integracje z zewnętrznymi systemami pozwalają na przekazywanie danych z ankiety bezpośrednio do innych systemów.

 

Badania pracownika

Badania pracownika jeszcze nigdy nie były takie proste. Za pomocą gotowych szablonów możesz szybko przeprowadzić badanie satysfakcji pracownika. Jeżeli chcesz przeprowadzić coroczną ocenę pracowniczą, to najlepszą metodą jest badanie Oceny 360 stopni. Wykorzystaj możliwości wskaźnika Net Promoter Score w badaniach lojalności pracowników eNPS.

Wygląd formularzy zostały starannie zaprojektowany przez nasz zespół. Kwestionariusze ankiet charakteryzują się prostotą i użytecznością. Gotowe przykłady ankiet możesz szybko wykorzystać w swojej firmie. Dowolnie możesz dostosować pytania i wygląd do swoich potrzeb. Korzystając z opcji udostępniania, już po kilku minutach pracownicy będą mogli zacząć udzielać odpowiedzi.

Śledź wyniki w czasie rzeczywistym i otrzymuj powiadomienia e-mail z wypełnionymi arkuszami.

Wzory ankiet dla szkół

Wykorzystaj ankiety online w edukacji. Zbieraj wartościowe dane w badaniach uczniów, nauczycieli i rodziców. Analizuj cenne informacje. Gotowe przykłady ankiet ułatwią przeprowadzenie badań. Wzory można dowolnie modyfikować pod swoje potrzeby.

Prywatność ankiet zależy od Ciebie, mogą być one całkowicie anonimowe lub identyfikować respondenta. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Stworzone ankiety można łatwo wstawić na stronę internetową. Korzystając ze wbudowanego modułu wysyłki, można zaprosić uczestników za pomocą wiadomości e-mail.

Anonimowe ankiety odgrywają szczególną rolę w badaniu uczniów. Bardzo często tylko w anonimowych badaniach uczniowie mają odwagę do podzielenia się problemami, jakie ich dotykają. Badanie ankietowe daje możliwość szybkiego wykrycia problemu.

Formularz
Przykłady formularzy

Wykorzystaj prostotę naszych formularzy. Stworzyliśmy je z myślą o jak najłatwiejszym wypełnieniu. Stwórz formularz rejestracyjny na wydarzenie i zaproś za jego pomocą uczestników. Wstaw piękny formularz kontaktowy na stronę www bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Przeprowadź proces zatrudnienia za pomocą formularza rekrutacyjnego. Dowolnie dostosuj go do swoich potrzeb za pomocą prostego w obsłudze edytora.

Połącz formularze z innymi systemami, dzięki gotowym integracjom. Połącz np. formularz z arkuszem kalkulacyjnym i otrzymuj dane natychmiast po każdym wypełnieniu.

Wstaw na stronę formularz kontaktowy w formie widgetu lub popup'u. Zbieraj dane zgłoszeniowe w prosty i przyjazny sposób.

Zbieranie danych w naszych formularzach jest bardzo bezpieczne. Serwis dostępny jest tylko za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Dodatkowo jesteśmy zgodni z RODO, posiadamy gotowe zgody RODO na dodanie danych osobowych do formularza.

Quizy
Przykładowe quizy

Quizy są świetnym narzędziem do ciekawej interakcji z użytkownikiem. Mogą być stosowane przez firmy do promocji oraz przez nauczycieli jako ciekawa forma weryfikacji wiedzy.

Angażująca forma quizów pozwala na uzyskanie większego zainteresowania w przypadku edukacji uczniów. Ponadto quizy mogą być też wykorzystywane jako testy wiedzy.

więcej o quizach

Badanie online
Badania

Odkryj wartościowe informacje

Wysoka użyteczność formularzy badań oferowanych przez nas sprawia, że badania realizowane mają zdecydowanie wyższe współczynniki wypełnień. Ankiety świetnie dostosowują się do każdego rodzaju wyświetlacza, wyświetlają domyślnie jedno pytanie w danym momencie oraz posiadają mechanizm "jednego kliknięcia". Pozwala to na bardzo wygodne wypełnianie z zachowaniem uwagi respondenta.

Przeprowadzaj proste i skompilowane badania online. Wykorzystaj dostępne 24 typy pytań, pytania warunkowe. Personalizuj ankietę dla każdego respondenta. Nasze narzędzie idealnie sprawdza się w badaniach pracowniczych takich jak ocena 360 stopni, cyklicznych ankieta satysfakcji klienta, stałego badania Net Promoter Score i innych sytuacji gdzie trzeba zebrać informacje za pomocą ankiet online.

Skorzystaj z gotowych szablonów badań i zacznij swoje badanie już w kilka minut. Każdy szablon można dowolnie modyfikować. Oczywiście możesz stworzyć swój własny szablon od podstaw. Nie będzie to trudne, dzięki super prostemu edytorowi wizualnemu.

Testy
Testy

Sprawdzaj nowocześnie

Wykorzystaj interankiety do przeprowadzania testów. Skorzystaj z wielu rodzajów pytań, możliwości dodawania obrazków oraz materiałów wideo. Spraw, aby testy były angażujące i miłe w wypełnianiu. Automatycznie otrzymuj wyliczoną punktację.

więcej o testach online

’’interankiety pomagają nam poznać lepiej naszych klientów i zwiększać jakość naszych usług.’’
BNP Paribas

Ankietowanie naszych kontrahentów to czysta przyjemność

Viessmann

Badania satysfakcji znacznie usprawniły nasz proces sprzedaży

KrafHeinz

interankiety wspaniale wspierają nasze procesy rekrutacyjne

Zaufanie najlepszych marek

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.