Badania klienta przykłady

Wybierz szablon ankiety z bazy przykładów. Poznaj przepisy na świetne ankiety, formularze, kwestionariusze, testy i quizy. Wszystkie są pięknie zaprojektowane i dostosowane do urządzeń mobilnych.

Zbieraj opinie, odczucia lub badaj nastrój osób, których zdanie jest dla Ciebie ważne. Podejmuj działania na podstawie wartościowych wyników. Ankieta satysfakcji klienta lub dedykowane ankiety NPS jeszcze nie były takie łatwe w stworzeniu, przeprowadzaj badanie satysfakcji pracowników, badaj rynek przy pomocy ankiet marketingowych. Skorzystaj z gotowych szablonów, możesz je przetestować, użyć i dowolnie modyfikować. Tworzenie ankiet od podstaw jest również bardzo proste, dzięki łatwemu w obsłudze edytorowi pytań, można budować piękne ankiety już w kilka chwil. Wszystkie ankiety dostosowują się do każdego rozmiaru urządzenia, więc nie ma wpływu czy wypełniana jest na telefonie, czy komputerze.

Zaawansowane opcje pozwalają na zabezpieczenie ankiet przed wielokrotnym wypełnieniem. Dzięki pytaniom warunkowym możesz ustawić przejścia pomiędzy pytaniami na podstawie wcześniej udzielonych odpowiedzi. Integracje z zewnętrznymi systemami pozwalają na przekazywanie danych z ankiety bezpośrednio do innych systemów.

’’interankiety pomagają nam poznać lepiej naszych klientów i zwiększać jakość naszych usług.’’
BNP Paribas

Ankietowanie naszych kontrahentów to czysta przyjemność

Viessmann

Badania satysfakcji znacznie usprawniły nasz proces sprzedaży

KrafHeinz

interankiety wspaniale wspierają nasze procesy rekrutacyjne

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
  • Pakiet bezpłatny
  • Brak zobowiązań
  • Zgodność z RODO