Quiz filmowy

Angażuj swoich odbiorców wykorzystując quiz filmowy. Skorzystaj z darmowego szablonu i modyfikuj dowolnie quiz.

Quiz filmowy

Wykorzystaj quiz filmowy do promocji i angażowania Twoich odbiorców

Quizy filmowe są bardzo atrakcyjną formą zachęty do udziału w interakcji z klientami, uczniami czy współpracownikami. Od Ciebie zależy, jak chcesz to wykorzystać. Dzięki naszemu super łatwemu edytorowi szybko przygotujesz i przeprowadzisz quizy filmowe.

Stwórz quiz filmowy o Twoim ulubionym filmie

Angażuj swoją społeczność fanów, poprzez stworzenie quizu dotyczącego ulubionego filmu lub serii filmów. Wykorzystaj gotowy szablon quizu, edytując pytania. W łatwy sposób możesz udostępnić quiz w mediach społecznościowych za pomocą linku.

Twórz urozmaicone quizy filmowe poprzez dodawanie zdjęć, materiałów wideo. Twoje quizy będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Skorzystaj z gotowego szablonu quizu filmu i dowolnie go zmodyfikuj na swoje potrzeby.

Quiz filmowy nie powinien być zbyt długi, optymalna ilość pytań to 10-20. Wykorzystaj pytania zamknięte. Istnieje możliwość skorzystania z odpowiedzi w formie obrazków. Ustaw punktację za poprawne odpowiedzi i wyświetl na końcu uzyskany wynik.

Quizy, które świetnie działają

Quizy online stworzone na interankietach otwierają się świetnie na każdym rodzaju urządzenia (telefon, tablet i komputer).

Wszechstronne opcje udostępnienia

Wstaw quiz online na swoją stronę internetową za pomocą specjalnie wygenerowanego kodu. Wyślij quiz za pomocą e-mail, SMS, portali społecznościowych i gdziekolwiek tylko chcesz.

Integracja

Dzięki gotowym integracjom możesz połączyć dane z quizu ze swoim własnym systemem. Dane będą spływały do Twojego systemu natychmiast po wypełnieniu.

Zgodność z RODO

Przykładamy szczególną wagę do względów bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zbieranie danych za pomocą naszego serwisu spełnia wymogi RODO.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.