Quiz matematyczny

Angażuj swoich odbiorców wykorzystując quiz matematyczny. Skorzystaj z darmowego szablonu i modyfikuj dowolnie quiz.

Quiz matematyczny

Twórz quizy matematyczne, które edukują i angażują odbiorców

Quiz z matematyki jest świetnym narzędziem edukacyjnym. Taka forma edukacji może być stosowana zarówno do nauki, jak i do weryfikacji wiedzy. Od Ciebie zależy, jak chcesz to wykorzystać. Dzięki naszemu super łatwemu edytorowi quizy matematyczne są bardzo łatwe w przygotowaniu i przeprowadzeniu.

Matematyczny quiz jako test

Wykorzystaj quiz matematyczny do przeprowadzenia testu weryfikującego wiedzę. Przesyłając link do wypełnienia na mail, masz pewność, że dana osoba odpowie tylko raz i jej wypełnienie będzie powiązane z konkretnym adresem e-mail.

Poruszaj dowolne tematy, dodawaj zdjęcia, materiały wideo w celu uzyskania jeszcze większej atrakcyjności quizu. Skorzystaj z gotowego szablonu quizu matematycznego i dowolnie go zmodyfikuj na swoje potrzeby.

Quiz matematyczny nie powinien być zbyt długi, optymalna ilość pytań to 10-20. Wykorzystaj pytania zamknięte. Istnieje możliwość skorzystania z odpowiedzi w formie obrazków. Ustaw punktację za poprawne odpowiedzi i wyświetl na końcu uzyskany wynik.

Quizy, które świetnie działają

Quizy online stworzone na interankietach otwierają się świetnie na każdym rodzaju urządzenia (telefon, tablet i komputer).

Wszechstronne opcje udostępnienia

Wstaw quiz online na swoją stronę internetową za pomocą specjalnie wygenerowanego kodu. Wyślij quiz za pomocą e-mail, SMS, portali społecznościowych i gdziekolwiek tylko chcesz.

Integracja

Dzięki gotowym integracjom możesz połączyć dane z quizu ze swoim własnym systemem. Dane będą spływały do Twojego systemu natychmiast po wypełnieniu.

Zgodność z RODO

Przykładamy szczególną wagę do względów bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zbieranie danych za pomocą naszego serwisu spełnia wymogi RODO.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.