Badania rynku przykłady

Wybierz szablon ankiety z bazy przykładów. Poznaj przepisy na świetne ankiety, formularze, kwestionariusze, testy i quizy. Wszystkie są pięknie zaprojektowane i dostosowane do urządzeń mobilnych.

Wysoka użyteczność formularzy badań oferowanych przez nas sprawia, że badania realizowane mają zdecydowanie wyższe współczynniki wypełnień. Ankiety świetnie dostosowują się do każdego rodzaju wyświetlacza, wyświetlają domyślnie jedno pytanie w danym momencie oraz posiadają mechanizm "jednego kliknięcia". Pozwala to na bardzo wygodne wypełnianie z zachowaniem uwagi respondenta.

Przeprowadzaj proste i skompilowane badania online. Wykorzystaj dostępne 24 typy pytań, pytania warunkowe. Personalizuj ankietę dla każdego respondenta. Nasze narzędzie idealnie sprawdza się w badaniach pracowniczych takich jak ocena 360 stopni, cyklicznych ankieta satysfakcji klienta, stałego badania Net Promoter Score i innych sytuacji gdzie trzeba zebrać informacje za pomocą ankiet online.

Skorzystaj z gotowych szablonów badań i zacznij swoje badanie już w kilka minut. Każdy szablon można dowolnie modyfikować. Oczywiście możesz stworzyć swój własny szablon od podstaw. Nie będzie to trudne, dzięki super prostemu edytorowi wizualnemu.

’’interankiety pomagają nam poznać lepiej naszych klientów i zwiększać jakość naszych usług.’’
BNP Paribas

Ankietowanie naszych kontrahentów to czysta przyjemność

Viessmann

Badania satysfakcji znacznie usprawniły nasz proces sprzedaży

KrafHeinz

interankiety wspaniale wspierają nasze procesy rekrutacyjne

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
  • Pakiet bezpłatny
  • Brak zobowiązań
  • Zgodność z RODO