Quizy online

Twórz quizy, które angażują odbiorców

Tworzenie quizów nie było jeszcze takie proste. Użyj gotowego szablonu quizu online i dostosuj go do swoich potrzeb.

Stwórz quiz online Szablony quizów
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
Quiz online
 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz

Aplikacja do quizów

Odpowiedź na to pytanie jest proste. Quizy świetnie angażują odbiorców. W przypadku firm quizy online są świetnym narzędziem angażującym potencjalnych lub istniejących klientów. W przypadku nauczycieli i trenerów quizy wspomagają proces edukacji poprzez atrakcyjny sposób podania wiedzy i przyjazną formę jej weryfikacji.

Nasz program do tworzenia quizów umożliwia łatwe tworzenie quizu. W obydwu wspomnianych wcześniej przypadkach możesz wygodnie stworzyć quiz spełniający Twoje oczekiwania. Dział marketingu może wykorzystywać quizy online w kampaniach reklamowych, wygodnie publikując je w mediach społecznościowych, zwiększając tym samym poziom zaangażowania klienta i świadomość marki. Firmy wykorzystują również quizy do generowania leadów, angażując odbiorców w ciekawe quizy tematyczne. Bardzo częstym przypadkiem użycia, są wewnętrzne quizy do weryfikacji wiedzy po szkoleniach. W prosty sposób organizacje mogą zweryfikować skuteczność organizowanych szkoleń.

Szkoły wykorzystują quizy online w celu urozmaicenia nauki. Stworzone quizy mogą służyć jako narzędzie edukacyjne, wyjaśniając poszczególne pytania. Interaktywna forma quizu pozwala na dodanie filmów instruktażowych, które pozwalają przekazywać i następnie weryfikować wiedzę. Ponadto quizy mogą również służyć do weryfikacji wiedzy w postaci testu.

Jak wygląda quiz online? Przykład

Poniżej znajduje się przykładowy quiz z geografii. W poniższym przykładzie po każdym pytaniu pojawia się informacja o udzielonej odpowiedzi, oraz wyjaśnienie odpowiedzi właściwej. Na końcu quizu, system podlicza poprawnie udzielone odpowiedzi i wyświetla wynik. Więcej gotowych quizów znajduje się w sekcji Szablony.

Użyj tego szablonu, możesz go dowolnie modyfikować.

Do czego można wykorzystać quizy?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą chcącym wykorzystać quizy do promocji swojej firmy? Lub nauczycielem, który szuka metody na zwiększenie atrakcyjności swoich lekcji? Podstawy tworzenia quizów online są takie same w obu przypadkach. Musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć tworząc quiz, następnie uwzględnić odbiorców, którzy ten quiz mają wypełnić. Właściwy balans pomiędzy Twoimi celami, a zainteresowaniami odbiorców jest najlepszą drogą do sukcesu w przeprowadzeniu quizu. Poniżej znajdują się kluczowe aspekty tworzenia quizów.

Przykładowe quizy online

Nie masz pomysłu na pytania, skorzystaj z gotowych szablonów quizów. Zapoznaj się z popularnymi przykładami. Przygotowaliśmy selekcje szablonów, które pozwolą Tobie stworzenie quizów w kilka chwil. Dowolnie modyfikuj je pod swoje wymagania za pomocą naszego edytora.

Pokaż więcej Przejdź

Nie masz pomysłu na quiz?

Nic trudnego, zastanów się, co Twoja grupa docelowa lubi robić. Jazda na rowerze lub inna aktywność fizyczna? Wtedy można zrobić quiz o sporcie lub o konkretnej dyscyplinie. Quizy filmowe są bardzo uniwersalne, ale dobrze jest je doprecyzować do jakieś konkretnej kategorii lub nawet dzieła. Quiz o serialu Przyjaciele? Jest wiele tematów, które dotyczą prawie każdej osoby, jak np. polityka lub wydarzenia ogólnoświatowe.

Dobrym pomysłem jest też stworzenie quizu na temat aktualnie popularnych tematów. Wyjścia na rynek jakiegoś nowego produktu. Wydarzenia sportowego. Wydarzenia kulturalnego lub filmowego. Quiz o mistrzostwach świata, oscarach czy innych tego typu wydarzeniach angażują szeroką publiczność.

Tworzenie quizów

Żeby stworzyć quiz, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania czy projektowania. Interankiety są wystarczającym narzędziem do stworzenia pięknego quizu. Stworzony quiz będzie pięknie wyglądał. Będzie go można swobodnie wypełnić na każdym rodzaju urządzenia. Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia quizów.

Zintegruj quiz z innymi swoimi systemami

Jeżeli wykorzystujesz quizy do angażowania klientów lub zbierania leadów na pewno używasz też innych systemów. Nie obarczaj się ręcznym przekazywaniem danych. Skorzystaj z gotowych integracji. Kiedy ktoś wypełni Twój quiz, dane zostaną automatycznie przesłane do Twojego systemu.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO