Aplikacja do Quizów

Stwórz swój Quiz online w chwilę

Prosta i intuicyjna aplikacja do tworzenia Quizów online. Stwórz swój quiz w kilka minut i zacznij angażować swoich odbiorców.

 

Stwórz quiz online
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
Zaufanie najlepszych marek i tysięcy użytkowników
 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz
Quiz online


Jak stworzyć Quiz online za darmo?

1. Zaloguj się do aplikacji do quizów

Skorzystaj z darmowego konta. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i hasło. Możesz też skorzystać z konta Google lub Facebook.

2. Utwórz nowy quiz lub skorzystaj z szablonu

Możesz skorzystać z gotowych szablonów quizów lub stworzyć nowy quiz. Posiadamy bazę specjalnie przygotowanych szablonów quizów. Każdy szablon quizu można dowolnie modyfikować pod swoje potrzebny.

3. Dodaj lub zmodyfikuj pytania w quizie

Dodaj pytania do quizu. Możesz wybrać z 24+ różnych typów pytań. Dodaj obrazki, filmy, animowane GIF'y, aby uatrakcyjnić quiz. Możesz też wykorzystać logikę warunkową, aby w zależności od odpowiedzi wyświetlić inne pytanie.

4. Dodaj punktacje quizu

Ustal właściwe odpowiedzi na pytania. Punktację możesz wyświetlić na końcu quizu.

Dodatkowo po każdej odpowiedzi możesz wyświetlić informację o poprawności odpowiedzi.

5. Udostępnij i zacznij zbierać odpowiedzi

Udostępnij quiz poprzez link, e-mail, media społecznościowe lub opublikuj na swojej stronie internetowej.

Stwórz quiz online

 • 78%

  78% nauczycieli uważa, że quizy online pomagają w zrozumieniu materiału przez uczniów i zwiększają ich zaangażowanie w nauce.

 • 4x

  Firmy stosujące quizy online w procesach szkoleniowych zauważają 4 razy szybsze przyswajanie wiedzy przez pracowników w porównaniu z tradycyjnymi metodami szkoleniowymi.

 • 85%

  85% firm korzystających z quizów online zauważa zwiększenie efektywności i produktywności pracowników dzięki lepszemu zrozumieniu i przyswajaniu wiedzy.

Przykładowy quiz

Zobacz, jak wygląda quiz stworzony w naszej aplikacji do quizów. Przejrzystość i prostota wypełniania angażują więcej uczestników niż konkurencyjne narzędzia. Przekonaj się ⬇️

Użyj szablonu Quiz Geograficzny, lub wybierz inny szablon quizu.

Zastosowanie Quizów

Quizy online są wykorzystywane w wielu różnych celach. Poniżej przedstawiamy najczęstsze zastosowania quizów online.

Szablony quizów online

Nie masz pomysłu na pytania, skorzystaj z gotowych szablonów quizów. Zapoznaj się z popularnymi przykładami. Przygotowaliśmy selekcje szablonów, które pozwolą Tobie stworzenie quizów w kilka chwil. Dowolnie modyfikuj je pod swoje wymagania za pomocą naszego edytora.

Więcej przykładowych szablonów Przejdź

10 zasad tworzenia dobrych Quizów

Quizy są świetnym narzędziem do angażowania odbiorców. W tym miejscu przedstawiamy 10 zasad, które pomogą Ci stworzyć przyciągający odbiorców quiz.

Najczęstsze pytania na temat tworzenia Quizów

Czy tworzenie quizów online wymaga umiejętności programowania?

Nie ma takiej potrzeby, nasze narzędzie należy do kategorii NO-CODE, co oznacza, że nie wymaga umiejętności programowania do stworzenia pięknego quizu.

Czy mogę dostosowaź quiz do mojej marki, wstawić logo itp.?

Tak, oczywiście. Nasz edytor wyglądu quizu pozwala ustawić kolory szablonu, wstawić logo oraz dedykowane tło. Zawsze możesz też liczyć na nasze wsparcie w dostosowaniu quizu do Twoich potrzeb.

Jakie funkcje oferują narzędzia do tworzenia quizów online?

Większość narzędzi oferuje różne rodzaje pytań, automatyczne ocenianie, integrację z innymi platformami, analizę wyników oraz opcje udostępniania. Zaawansowane funkcje mogą obejmować logikę warunkową, integrację z systemami CRM czy możliwość tworzenia interaktywnych ścieżek naukowych.

Jak zapisywać dane z quizów w Arkuszach Google?

Jeżeli pracujesz w marketingu, dzięki wykorzystaniu Arkuszy Google możesz wygodnie śledzić wyniki z kilku quizów w jednym miejscu. Jeżeli jesteś nauczycielem możesz w jednym miejscu śledzić wyniki różnych quizów sprawdzających wiedzę. Każde nowe wypełnienie quizu stworzy nowy wiersz w arkuszu.

Czy mogę wysyłać dane z quizów do platformy e-mail marketingowej?

Tak, jeżeli korzystasz z FreshMail, MailChimp lub GetResponse możesz wygodnie po każdym wypełnieniu przesłać adres e-mail i imię do swojej bazy mailingowej. Wystarczy, że w quizie dodasz pytanie o adres e-mail i imię. W taki sposób możesz dalej angażować swoich klientów.

Jak uzupełnić dane w systemie CRM za pomocą quizu?

Zbierając dane o kliencie na końcu quizu, możesz automatycznie tworzyć leady sprzedażowe w swoim systemie CRM. Dzięki gotowym integracjom z popularnymi systemami CRM możesz to zrobić bez wysiłku. Jeżeli posiadasz autorski system CRM, to nic złego. Za pomocą naszego API możesz zintegrować Interankiety z dowolnym systemem. W przypadku pytań odnośnie stworzenia integracji, prosimy o kontakt z nami.

Czy mogę wstawić quiz w media społecznościowe?

Tak, za pomocą jednego kliknięcia możesz wstawić quiz w media społecznościowe, takie jak Facebook, LinkedIn, Instagram czy X. Udostępniając quiz na odpowiednich platformach, możesz zbierać odpowiedzi od zainteresowanych osób. Dodatkowo, wstawiając quiz tematyczny na grupę tematyczną na Facebook, kierujesz go do osób naprawdę zainteresowanych danym tematem.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO