Program do formularzy

Twórz piękne formularze online

Formularze, które są zaprojektowane, aby uzyskać więcej odpowiedzi. Zacznij zbierać odpowiedzi. Za darmo!

Stwórz formularz Gotowe szablony
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO
Formularz online
 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz
Przykład formularza


Jak stworzyć darmowy formularz online?

1. Zaloguj się do kreatora formularzy

Skorzystaj z darmowego konta. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i hasło. Możesz też skorzystać z konta Google lub Facebook.

2. Utwórz nowy formularz lub skorzystaj z szablonu

Możesz skorzystać z gotowych szablonów formularzy online lub stworzyć nowy formularz od podstaw. Posiadamy bazę specjalnie przygotowanych szablonów. Każdy szablon formularza można dowolnie modyfikować pod swoje potrzebny.

3. Dodaj lub zmodyfikuj pytania w formularzu

Dodaj pytania do formularza. Możesz wybrać z 24+ różnych typów pytań. Dodaj obrazki, filmy, animowane GIF'y, aby uatrakcyjnić odbiór. Możesz też wykorzystać logikę warunkową, aby w zależności od odpowiedzi wyświetlić inne pytania.

4. Udostępnij i zacznij zbierać odpowiedzi

Udostępnij formularz poprzez link, e-mail, media społecznościowe lub opublikuj na swojej stronie internetowej.

Stwórz formularz online

Darmowy kreator formularzy

Stwórz najlepsze formularze online za pomocą naszego edytora. Prostota obsługi połączona z wszechstronnością konfiguracji sprawi, że będziesz mógł stworzyć świetne formularze i zebrać więcej odpowiedzi.

 • Pytania w formularzu online

  24+ Typów pytań

  Dodaj pytania, na które ludzie chcą odpowiadać. Wybierz spośród ponad 24 różnych rodzajów pytań, od prostych po zaawansowane. Dzięki szerokiemu wyborowi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zaangażować osoby wypełniające Twój formularz.

 • Integracja ankiet

  Automatyzacja i integracje

  Automatyzuj swoje procesy przy użyciu integracji. Wyślij formularz automatycznie i twórz własne powiadomienia. Zintegruj swój formularz z ponad 100 aplikacjami lub stwórz własną integrację korzystając z naszego API.

 • Kalkulator

  Kalkulacje

  Użyj kalkulatora do obliczania wyników, cen i innych zmiennych na podstawie udzielonych odpowiedzi. Możesz wyświetlać wyniki tam, gdzie chcesz, i tworzyć różne strony końcowe w zależności od uzyskanego wyniku.

 • Logika przejść

  Reguły przejść

  W formularzu online tylko niektórzy respondenci muszą widzieć wszystkie pytania. Pokazuj ludziom tylko te pytania, które są dla nich istotne. Możesz łatwo ukryć inne pytania korzystając z reguł pomijania, ponadto możesz kierować wypełniających do różnych stron końcowych.

 • Ukryte zmienne

  Ukryte zmienne

  Przekaż informacje, które znasz, do formularza i wyświetl je tam, gdzie chcesz lub zapisz razem z wynikami. Możesz spersonalizować ankietę, witając osoby po imieniu, lub zostawić kod promocyjny po wypełnieniu.

  Logika pytań
 • Wielojęzyczne ankiety

  Wielojęzyczne formularze

  Utwórz wiele tłumaczeń dla jednej ankiety. Pozwól respondentom wybrać preferowany język lub przełączać się między językami. Możesz także automatyzować tłumaczenia korzystając z usług tłumaczeniowych.

   

  Wielojęzyczne ankiety

  Sztuczna inteligencja

  Korzystając z naszego edytora do tworzenia formularzy online, wykorzystujesz również moc AI. Dzięki ChatGPT firmy OpenAI usprawniamy procesy budowy ankiety, aby Twój czas spędzony przy tworzeniu zredukować do minimum.

Przykładowe formularze

Nie masz czasu lub pomysłu na pytania, skorzystaj z gotowych szablonów formularzy online. Zapoznaj się z popularnymi przykładami. Przygotowaliśmy selekcje szablonów, które pozwolą Ci na stworzenie formularza w kilka chwil. Dowolnie modyfikuj je pod swoje wymagania przy użyciu naszego edytora.

Więcej przykładowych szablonów Przejdź
 • 97%

  97% firm zgłasza, że formularze online znacząco przyspieszają zbieranie danych i odpowiedzi od klientów w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

 • 3x

  Formularze online redukują czas potrzebny na przetwarzanie informacji o 3 razy w porównaniu z papierowymi formularzami czy ankietami.

 • 91%

  91% respondentów preferuje korzystanie z formularzy online z powodu ich prostoty, dostępności 24/7 i możliwości wypełnienia z dowolnego urządzenia.

Jak wygląda formularz online?

Nasze formularze charakteryzują się pięknym wyglądem i szerokim zakresem konfiguracji. Możesz podzielić pytania na strony lub wyświetlić jedno pytanie na jednej stronie.

Użyj tego szablonu, możesz go dowolnie modyfikować.

Tworzenie formularzy online - porady i wskazówki

Żeby stworzyć formularz online, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania czy projektowania. Interankiety są wystarczającym narzędziem do stworzenia pięknego formularza. Dzięki pięknym stylom, które można zastosować, formularz będzie się pięknie prezentował. Będzie go można swobodnie wypełnić na każdym rodzaju urządzenia. Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia.

Gdzie wykorzystać formularze online?

Formularz online ma ogromne zastosowanie, od zbierania danych, po realizacje procesów firmowych. Prostota ich tworzenia powoduje, że mają dużą przewagę nad papierowymi formularzami. Udostępnianie formularzy online też jest super proste i przyjemne. Wyniki wypełnień możesz obserwować w czasie rzeczywistym oraz otrzymywać powiadomienia e-mail po wypełnieniu.

Najczęstsze pytania na temat formularzy online

Czy mogę zintegrować formularz z Arkuszami Google?

Tak, możesz zintegrować formularz z Arkuszami Google. Wystarczy, że w formularzu dodasz pytanie o adres e-mail i imię. W taki sposób możesz dalej angażować swoich klientów.

Jeżeli pracujesz w marketingu, dzięki wykorzystaniu Arkuszy Google możesz wygodnie śledzić wyniki z kilku formularzy online w jednym miejscu. Taka integracja świetnie nadaje się do budowania bazy klientów. Każde nowe wypełnienie stworzy nowy wiersz w arkuszu.

Czy mogę zintegrować formularz z platformą mailingową?

Tak, możesz zintegrować formularz z platformą mailingową. Wystarczy, że w formularzu dodasz pytanie o adres e-mail i imię. W taki sposób możesz dalej angażować swoich klientów.

Możesz używać platform takich jak FreshMail, MailChimp lub GetResponse, aby po każdym wypełnieniu formularza przesyłać adres e-mail i imię do swojej bazy mailingowej.

Czy formularz może być połaczony z systemem CRM?

Tak, Integracja z systemem CRM pozwala na automatyczne tworzenie leadów sprzedażowych na podstawie danych zebranej od klienta na końcu formularza. Istnieją gotowe integracje z popularnymi systemami CRM, ale można także stworzyć własną integrację za pomocą API.

Jak udostępnić formularz online w mediach społecznościowych?

Formularz można łatwo udostępnić na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn, Instagram czy X. Można także stworzyć formularz tematyczny na grupie tematycznej na Facebook, aby skierować go do osób zainteresowanych danym tematem.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO