Formularze

Piękny formularz online, za darmo

Tworzenie formularzy online jeszcze nie było takie proste. Użyj gotowego szablonu i dostosuj go do swoich potrzeb lub zbuduj samodzielnie. Nasz edytor jest bardzo prosty w obsłudze.

Stwórz formularz Gotowe szablony
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO
Formularz online
 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz

Program do tworzenia formularzy

Formularz jest bardzo ważnym elementem działalności w Internecie. Czy to jest rejestracja, zamówienie, rekrutacja, rezerwacja lub zwykły kontakt. Nie chcesz, aby formularz został porzucony z przyczyn technicznych. Tracisz wtedy potencjalnego klienta i tworzysz niezadowolenie. Ponadto chcesz, żeby wypełnienie go było przyjemne i łatwe, nikt nie lubi wypełniać skomplikowanych formularzy.

Przyjazny formularz online pozwala lepiej zbierać dane. Każdy z nas spotkał się kiedyś z problemami przy wypełnianiu. Problemy z walidacją, nadmiarowe pola, wielkość pól do wpisywania czy dostępność na tablecie lub telefonie. To są bardzo frustrujące aspekty. Nie pozwól, aby dotknęły one Twój formularz. Interankiety oferują nowoczesny edytor, za pomocą którego stworzysz piękny formularz, który będzie łatwy w wypełnianiu.

Zobacz, jak wygląda formularz online

Poniżej znajduje się przykładowy formularz rejestracyjny na wydarzenie. Przykładowy szablon wyświetla tylko jedno pytanie w danym momencie. Zwiększa to znacznie wygodę wypełniania i współczynnik wypełnień. Po wpisaniu informacji w pole naciskamy enter i mamy już kolejne pytanie. Wypełnianie na telefonie jest jeszcze prostsze. Oczywiście, możesz wyświetlić wszystkie pytania na jednej stronie. Więcej gotowych formularzy znajduje się w sekcji Szablony.

Użyj tego szablonu, możesz go dowolnie modyfikować.

Przykładowe formularze online

Nie masz czasu lub pomysłu na pytania, skorzystaj z gotowych szablonów formularzy online. Zapoznaj się z popularnymi przykładami. Przygotowaliśmy selekcje szablonów, które pozwolą Ci na stworzenie formularza w kilka chwil. Dowolnie modyfikuj je pod swoje wymagania przy użyciu naszego edytora.

Pokaż więcej Przejdź

Tworzenie formularzy online - porady i wskazówki

Żeby stworzyć formularz online, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania czy projektowania. Interankiety są wystarczającym narzędziem do stworzenia pięknego formularza. Dzięki pięknym stylom, które można zastosować, formularz będzie się pięknie prezentował. Będzie go można swobodnie wypełnić na każdym rodzaju urządzenia. Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia.

Gdzie wykorzystać formularze online?

Formularz online ma ogromne zastosowanie, od zbierania danych, po realizacje procesów firmowych. Prostota ich tworzenia powoduje, że mają dużą przewagę nad papierowymi formularzami. Udostępnianie formularzy online też jest super proste i przyjemne. Wyniki wypełnień możesz obserwować w czasie rzeczywistym oraz otrzymywać powiadomienia e-mail po wypełnieniu.

Zintegruj formularz z innymi swoimi systemami

Jeżeli wykorzystujesz formularze online do zbierania danych o klientach, na pewno używasz też innych systemów. Nie obarczaj się ręcznym przekazywaniem danych. Skorzystaj z gotowych integracji. Kiedy ktoś wypełni Twój formularz, dane zostaną automatycznie przesłane do Twojego systemu.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO