Ankieta ewaluacyjna dla uczniów

Poznaj wartościowe informacje od swoich uczniów dzięki anonimowej ankiecie o szkole. Przeprowadź ewaluację w szybkiej i przyjaznej formie.

Utwórz ankietę za darmo

Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.

Ankieta dla uczniów - wzór, przykład, ewaluacja

Dlaczego warto przeprowadzać ankiety dla uczniów?

Ankiety są świetnym narzędziem do zbierania informacji od uczniów. W anonimowych ankietach uczniowie dzielą się informacjami, których nie można od nich uzyskać w sposób bezpośredni. Takie informacje mogą mieć wysoką wartość i dotyczyć np. bezpieczeństwa czy dostępu do narkotyków w szkole.

Tworzenie ankiety jest bardzo proste, możesz dodać własne pytania, skorzystać z gotowego szablonu lub zmodyfikować istniejący. Udostępnienie arkusza również nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wyniki są zliczane automatycznie i dostępne w czasie rzeczywistym.

Zachowaj anonimowość

Przeprowadzaj ankiety z zachowaniem anonimowości uczniów, którzy je wypełniają. Odpowiedzi będą wtedy bardziej wartościowe.

Bezpieczeństwo i zgodność RODO

Przykładamy szczególną wagę do względów bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zbieranie danych za pomocą naszego serwisu spełnia wymogi RODO.

Zyskaj 30% więcej odpowiedzi

Dzięki naszym ankietom zyskasz nawet 30% więcej odpowiedzi. Wszystkie ankiety cechuje prostota wypełniania i dostosowanie do każdego rodzaju ekranu.

Jakie są przykładowe ankiety dla uczniów?

Typów ankiet skierowanych do uczniów jest bardzo wiele, oto najpopularniejsze przykłady:

  • Ankieta oceny nauczyciela,
  • Ankieta na temat atmosfery w klasie,
  • Ocena lekcji przez uczniów,
  • Ankieta na temat narkotyków,
  • Ankieta o szkole.

W każdym wypadku ankieta powinna być anonimowa, aby odpowiedzi uczniów nie były uwarunkowane identyfikacją.

Jakich tematów mogą dotyczyć ankiety o szkole?

Ankiety o szkole mogą dotyczyć praktycznie każdego tematu, dowolność modyfikacji ankiety pozwala ją dowolnie dostosować. Najpopularniejsze badania dotyczą opinii o nauczycielach i wychowawcy. Dodatkowo często przeprowadzane są ankiety dotyczące zainteresowań, problemów w szkole, problemów z narkotykami.

Jak zaprojektować ankietę dla uczniów?

Przy tworzeniu ankiety dla uczniów warto zwrócić uwagę na przyjazność formularza ankiety. Dbając o zachowanie nie za dużej liczby pytań, pozwoli Ci uzyskać większą ilość wypełnień. Ponadto istotne jest też właściwe zadanie pytań w ankiecie, tak aby ich treść była krótka i zrozumiała, aby uczeń nie miał problemu z udzieleniem odpowiedzi.

Czy przeprowadzanie ankiet online dla uczniów jest bezpieczne?

Tak, oczywiście. Wypełnianie ankiet w naszym serwisie jest całkowicie bezpieczone, dostęp do formularza ankiety dostępny jest tylko za pomocą bezpiecznego połączenia szyfrowanego certyfikatem SSL. Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa przechowywanych danych oraz do procedur bezpieczeństwa.

Dlaczego warto przeprowadzać ewaluację uczniów?

Ewaluacja uczniów jest bardzo dobrą metodą pozyskania od uczniów informacji na temat funkcjonowania procesu nauki w szkole. Poprzez zadanie właściwych pytań można zlokalizować problemy i skutecznie je rozwiązać. Przystępność przeprowadzania ewaluacji uczniów przy pomocy ankiet online powoduje, że można zrealizować takie badanie w bardzo krótkim czasie.

O co można spytać w ankiecie ewaluacyjnej uczniów?

Ankieta ewaluacyjna uczniów może służyć do oceny poszczególnych metod wykorzystywanych przy nauce określonych przedmiotów. Warto też spytać uczniów o ocenę pracy nauczyciela, ocenę atrakcyjności zajęć, łatwości przedstawiania materiału lub metod weryfikacji poznanego materiału. Ważne, aby pytania były rzeczowe, aby odpowiadający uczniowie nie mieli problemu z udzieleniem odpowiedzi.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.