Ankieta dla nauczycieli

Przeprowadź ankietę wśród nauczycieli, wykonaj ewaluację ich pracy, diagnozuj problemy w szkole dzięki wartościowym informacjom.

Utwórz ankietę za darmo

Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.

Ankieta dla nauczycieli - ewaluacja pracy, przykład

Ankieta ewaluacyjna dla nauczyciela pozwala poznać wartościowe informacje

Ewaluacja nauczycieli zyskuje popularność, dbając o wysoki poziom nauczania w szkole chcemy dbać o jakość pracy każdego pracownika.

Ankieta dla nauczycieli może przyjąć formę ankiety wypełnianej przez uczniów oraz przez nauczycieli. Uczniowie mogą wypowiedzieć się na temat prowadzonych przez nauczyciela zajęciach. Takie informacje mogą być szczególnie istotne dla samego nauczyciela i pozwolić mu usprawnić metody nauczania.

Ankieta dla nauczycieli przedszkola

Ankietyzacja nauczycieli przedszkola jest bardzo ważna dla poprawnego rozwoju dzieci w przedszkolu. Badanie nauczycieli przedszkola pozwala poprawiać relacje z rodzicami i polepszać jakość kształcenia.

Identyfikuj lub zachowaj anonimowość

W zależności od potrzeby możesz identyfikować np. nauczycieli wypełniających ankiety. W przypadku uczniów możesz zachować ich anonimowość.

Zbieraj odpowiedzi gdzie chcesz

Ankiety mogą być wypełniane w dowolnym miejscu, można to zrobić na komputerze, telefonie lub tablecie.

Bezpieczeństwo i zgodność RODO

Przykładamy szczególną wagę do względów bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zbieranie danych za pomocą naszego serwisu spełnia wymogi RODO.

Dlaczego warto przeprowadzać ankiety dla nauczycieli?

Ankietyzacja nauczycieli pozwala otrzymać informacje często ciężkie do uzyskania w sposób bezpośredni. W anonimowej ankiecie nauczyciele mogą podzielić się informacjami bardzo istotnymi z punktu widzenia funkcjonowania szkoły. Dodatkowo ankiety online są bardzo proste w stworzeniu i nie wymagają specjalistycznej wiedzy.

Jakich tematów mogą dotyczyć ankiety dla nauczycieli?

Za pomocą ankiet online dla nauczycieli można przeprowadzić ich okresową ewaluację. Ponadto ankiety mogą dotyczyć tematów takich jak podstawa programowa, nabywanie wiadomości i umiejętności przez ich uczniów, narkotyków, współpracy z rodzicami czy metod aktywizujących. Ankiety można tworzyć w dowolny sposób, dzięki temu można je zastosować do bardzo wielu zagadnień.

Jakie ankiety dla nauczycieli można przeprowadzić?

Wśród nauczycieli można przeprowadzać ankiety ewaluacyjne wypełniane przez ich uczniów. Nauczyciele mogą wypełnić ankiety na temat uczniów oraz współpracy z ich rodzicami. Dowolność modyfikacji ankiet pozwala na właściwe dostosowanie pytań do potrzeb danej szkoły. Dodatkowo warto też zadbać o cykliczność takich badań. Aby obserwować zmiany wyników w czasie.

Czy ankiety dla nauczycieli mogą być anonimowe?

Tak, oczywiście. Przeprowadzając ankiety w naszym serwisie, można zadecydować czy dana ankieta ma być przeprowadzona w sposób identyfikujący odpowiadającego, czy w sposób anonimowy. Ponadto wypełnianie ankiet w naszym serwisie jest całkowicie bezpieczone, dostęp do formularza ankiety dostępny jest tylko za pomocą bezpiecznego połączenia szyfrowanego certyfikatem SSL.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.