Ankiety online, które dają odpowiedzi

Przeprowadź prostą ankietę lub zaawansowane badanie. Nasze narzędzie pozwoli Tobie stworzyć ankiety szybciej, lepiej i za darmo.

Utwórz ankietę za darmo

Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.

Ankiety satysfakcji i NPS

Zaufanie najlepszych marek

Dlaczego ankiety online?

Ankiety są świetnym narzędziem do zbierania informacji. Bardzo szybko możemy zapytać określoną grupę osób o opinie, zdanie lub odczucia. Takie informacje są bardzo wartościowe, niekiedy ciężkie do uzyskania w bezpośrednim kontakcie. Ma to wysoką wartość dla badań społecznych i rozwoju firm.

Ankieta online w porównaniu z ankietami papierowymi ma same zalety. Tworzenie ankiety jest bardzo szybkie, udostępnianie formularza zajmuje chwilę, a wyniki automatycznie są zbierane w jedno miejsce.

Dla wielu firm ankieta online jest niezastąpionym medium w słuchaniu swoich klientów. Decyzje podejmowane na podstawie głosu klienta pozwalają dobrze rozwijać biznes.

Tworzenie ankiety online

Wykorzystaj prosty i intuicyjny interfejs do szybkiego stworzenia ankiety online. Masz do wyboru 24 typy pytań, podział na strony, pytania warunkowe. Stworzona ankieta będzie się świetnie prezentowała na każdym urządzeniu, niezależnie od wielkości ekranu.

Przykładowe ankiety online

Zapoznaj się z popularnymi przykładami ankiet, z których korzystają nasi klienci. Dowolnie modyfikuj szablony pod swoje wymagania za pomocą naszego edytora.

Jak robić lepsze ankiety online?

Na podstawie naszych doświadczeń przedstawiamy kilka porad na temat tworzenia ankiet. Porady te pozwolą stworzyć lepszą ankietę i zebrać więcej wartościowych odpowiedzi.

Docieraj lepiej do odbiorców

Wykorzystaj nowoczesne metody udostępniania, aby łatwiej dotrzeć do odbiorców i zyskać więcej odpowiedzi.

Zaproszenia e-mail do ankiety

Wysyłaj zaproszenia e-mail

Niech Twoi odbiorcy otworzą ankietę za pomocą jednego kliknięcia. Wygląd wiadomości jest dostosowany do wyglądu ankiety, a dodatkowe opcje pozwolą Ci np. personalizować treść wiadomości e-mail i samej ankiety. Dodatkowo wykorzystaj możliwość:

 • identyfikacji odpowiadającego
 • śledzenia daty i czasu otwarcia
 • personalizacji treści wiadomości i ankiety
Widget na stronę

Nowoczesne zbieranie opinii

Zbieraj odpowiedzi prosto ze swojej strony internetowej, bez potrzeby jej opuszczania. Specjalnie zaprojektowany widget pozwala zbierać:

 • opinie o stronie, sklepie
 • oceny treści, procesu zakupu
 • dane kontaktowe
 • odpowiedzi w ankiecie
Ankieta na stronie www

Wstaw na swoją stronę

Umieść formularz lub ankietę jako część swojej strony www. Dostosuj wygląd za pomocą prostego edytora. Zbieraj odpowiedzi w:

 • formularzach kontaktowych
 • formularzach rejestracyjnych
 • formularzach zamówień
 • ankietach satysfakcji
Zaproszenia e-mail do ankiety

Ankiety na telefonie

W dzisiejszych czasach ponad połowa ankiet jest otwierana na urządzeniach mobilnych. Udostępniaj ankiety, które świetnie działają na każdym urządzeniu.

Dostosuj wygląd do swoich oczekiwań lub skorzystaj ze specjalnie zaprojektowanych szablonów.

Ankieta SMS

Wysyłaj zaproszenia SMS

Zaproszenia SMS są świetnym sposobem na ankietyzację. Wystarczy, że respondent kliknie w link, a na jego telefonie zostanie otwarta ankieta dostosowana do jego urządzenia.

Badania realizowane za pomocą zaproszeń SMS mają o 20% wyższy współczynnik wypełnień w porównaniu do klasycznych metod udostępniania.

Wstaw na Facebook

Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych

Zdobądź odpowiedzi od użytkowników popularnych mediów społecznościowych. Udostępniaj ankietę lub formularz przy użyciu serwisów takich jak:

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Google+
Ankieta w lokalu

Ankieta w lokalu

Dużą popularnością cieszą się ankiety wypełniane na miejscu, podczas wizyty w sklepie, salonie, urzędzie lub innej instytucji. Nasze ankiety online można z łatwością wyświetlić na tablecie i umożliwić klientom podzielenie się swoją opinią.

Taka metoda nie wymaga wysyłania klientowi zaproszenia do ankiety. Warto jednak zwrócić uwagę, że wypełnianie ankiet w takim miejscu musi być bardzo sprawne, dlatego warto zrezygnować z odpowiedzi tekstowych. Najlepiej się sprawdza seria pytań o konkretne aspekty doświadczeń, np. pytanie o obsługę, czystość, łatwość znalezienia informacji. Dzięki analizie takich pytań można łatwo podjąć działania naprawcze w celu polepszenia komfortu klienta.

Integruj ankiety z innymi systemami

Nie trać czasu i automatyzuj procesy, wykorzystujące ankiety online. Masz do dyspozycji ponad 1000 gotowych integracji z popularnymi aplikacjami.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Red Bull
Alicja Zborowska
Administration Specialist, Red Bull Polska
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

Leroy Merlin

Ciągła ankietyzacja stale pomaga zwiększać jakość naszych usług

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.