Ankiety, które dają lepsze odpowiedzi

Załóż darmowe konto Zobacz gotowe szablony (100+)
 • Pakiet bezpłatny
 • Zgodność z RODO
"niewiarygodnie proste w obsłudze"
"zaawansowane opcje i super wsparcie"

Proste a zarazem zaawansowane narzędzie do tworzenia ankiet online. Ankiety stworzone u nas otrzymują średnio 30% więcej odpowiedzi niż w innych narzędziach. Sprawdź, jakie to proste ⤵️

Zaufanie najlepszych marek i tysięcy użytkowników

 1. Ankiety dla RedBull
 2. Schindler wykorzystuje nasze formularze
 3. Wspieranie badań firmy Bayer
 4. Badania satysfakcji dla DB Schenker
 5. Badania NPS w Danone
 6. Ankiety w KraftHeinz

Przykładowe ankiety online

Nie masz pomysłu na pytania, skorzystaj z gotowych szablonów. Zapoznaj się z popularnymi przykładami ankiet. Przygotowaliśmy selekcje szablonów, które pozwolą Tobie rozpocząć zbieranie danych w kilka chwil. Dowolnie modyfikuj je pod swoje wymagania za pomocą naszego edytora.

Pokaż więcej Przejdź
Przykład ankiety online

Co to jest ankieta online?

Ankieta to nie jest tylko formularz z pytaniami do respondentów. To jest świetna platforma do zbierania wartościowych informacji. W szczególności ankieta online, która w porównaniu z klasycznymi ankietami może być stworzona w kilka chwil i za pomocą kliknięcia rozesłana do tysięcy odbiorców.

Ankiety online to obowiązkowe narzędzie każdego zdrowego biznesu. Nie bez powodu wszystkie firmy z Fortune 500, stale ankietyzują swoich klientów. Bardzo szybko możemy zapytać określoną grupę osób o opinie, zdanie lub odczucia. Takie informacje są bardzo wartościowe, niekiedy ciężkie do uzyskania w bezpośrednim kontakcie. Ma to wysoką wartość dla badań społecznych i rozwoju firm.

Formularz online w porównaniu z ankietami papierowymi ma same zalety. Tworzenie ankiety jest bardzo szybkie, udostępnianie formularza zajmuje chwilę. Wyniki automatycznie są zbierane w jedno miejsce.

Ankieta online, którą użytkownicy będą chcieli wypełniać

Skupienie ludzi jest coraz krótsze, dlatego ankiety, muszą być prostsze, przyjaźniejsze i bardziej angażujące. Ankieta online jest powszechnie postrzegana za kamień u nogi, ale dla wielu firm ankieta jest niezastąpionym medium w słuchaniu swoich klientów. Decyzje podejmowane na podstawie głosu klienta pozwalają dobrze rozwijać biznes. Dlatego jakość ankiet jest tak istotna.

Poniżej znajdziesz wskazówki i dobre rady na temat tworzenia i przeprowadzania ankiet online. Zapoznaj się z nimi i zbieraj wartościowe informacje już dziś.

Prawdziwa ankieta internetowa, która wyświetla się idealnie na każdym urządzeniu

Ankiety online są wyświetlane na tysiącach różnych urządzeń. Największą różnicą jest wielkość ekranu. Chcesz, aby na każdym z tych urządzeń osoba wypełniająca miała komfort wypełniania Twojej ankiety. Nasza ankieta online dostosowuje się świetnie do każdego rodzaju urządzenia. Dzięki temu możesz się skupić na zadawaniu właściwych pytań i udostępniać swoje ankiety internetowe.

Mobilne ankiety

Włożyliśmy bardzo dużo pracy w zaprojektowanie pytań. Naszym celem było jak najwygodniejsze udzielanie odpowiedzi przez respondenta. Nie ma znaczenia czy posługuje się on urządzeniem dotykowym, czy steruje przy pomocy myszy. W obu przypadkach spotka się z taką samą wygodą wypełniania ankiety.

Jak robić lepsze ankiety online?

Na podstawie naszych doświadczeń przedstawiamy kilka porad na temat tworzenia ankiet. Porady te pozwolą stworzyć lepszą ankietę i zebrać więcej wartościowych odpowiedzi.

Zbieraj odpowiedzi gdzie tylko chcesz

Prosto do skrzynki 📮

Niech Twoi odbiorcy otworzą ankietę za pomocą jednego kliknięcia. Wygląd wiadomości jest dostosowany do wyglądu ankiety, a dodatkowe opcje pozwolą Ci np. personalizować treść wiadomości e-mail i samej ankiety. Dodatkowo wykorzystaj możliwość:

 • identyfikacji odpowiadającego
 • śledzenia daty i czasu otwarcia
 • personalizacji treści wiadomości i ankiety
Zaproszenia e-mail do ankiety

Nowoczesne zbieranie opinii

Zbieraj odpowiedzi prosto ze swojej strony internetowej, bez potrzeby jej opuszczania. Specjalnie zaprojektowany widget pozwala zbierać:

 • opinie o stronie, sklepie
 • oceny treści, procesu zakupu
 • dane kontaktowe
 • odpowiedzi w ankiecie
Widget na stronę

Wstaw na swoją stronę

Umieść formularz lub ankietę jako część swojej strony www. Dostosuj wygląd za pomocą prostego edytora. Zbieraj odpowiedzi w:

 • formularzach kontaktowych
 • formularzach rejestracyjnych
 • formularzach zamówień
 • ankietach satysfakcji
Ankieta na stronie www

Ankiety na telefonie

W dzisiejszych czasach ponad połowa ankiet jest otwierana na urządzeniach mobilnych. Udostępniaj ankiety, które świetnie działają na każdym urządzeniu.

Dostosuj wygląd do swoich oczekiwań lub skorzystaj ze specjalnie zaprojektowanych szablonów.

Zintegruj ankiety ze swoją aplikacją mobilną i zbieraj opinie bez konieczności opuszczania Twojej aplikacji.

Zaproszenia e-mail do ankiety

Wysyłaj zaproszenia SMS

Zaproszenia SMS są świetnym sposobem na ankietyzację. Wystarczy, że respondent kliknie w link, a na jego telefonie zostanie otwarta ankieta dostosowana do jego urządzenia.

Badania realizowane za pomocą zaproszeń SMS mają o 20% wyższy współczynnik wypełnień w porównaniu do klasycznych metod udostępniania.

Ankieta SMS

Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych

Zdobądź odpowiedzi od użytkowników popularnych mediów społecznościowych. Udostępniaj ankietę lub formularz przy użyciu serwisów takich jak:

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
Wstaw na Facebook
Ankieta w lokalu

Ankieta online w lokalu

Dużą popularnością cieszą się ankiety wypełniane na miejscu, podczas wizyty w sklepie, salonie, urzędzie lub innej instytucji. Nasze ankiety online można z łatwością wyświetlić na tablecie i umożliwić klientom podzielenie się swoją opinią.

Taka metoda nie wymaga wysyłania klientowi zaproszenia do ankiety. Warto jednak zwrócić uwagę, że wypełnianie ankiet w takim miejscu musi być bardzo sprawne, dlatego warto zrezygnować z odpowiedzi tekstowych. Najlepiej się sprawdza seria pytań o konkretne aspekty doświadczeń, np. pytanie o obsługę, czystość, łatwość znalezienia informacji. Dzięki analizie takich pytań można łatwo podjąć działania naprawcze w celu polepszenia komfortu klienta.

Ankieta online i integracja z innymi systemami

Nie trać czasu i automatyzuj procesy, wykorzystujące ankiety online. Masz do dyspozycji ponad 1000 gotowych integracji z popularnymi aplikacjami.

Opinie naszych klientów

Wiemy jak ważny jest wybór najlepszych narzędzi. Przez lata pracujemy nad tym, aby przeprowadzanie ankiet było proste, szybkie i przyjemne. Opinie naszych użytkowników i klientów upewniają nas w tym, że podejmujemy właściwe decyzje. Zachęcamy do sprawdzenia naszego narzędzia, zawsze możesz się do nas odezwać, jeżeli masz jakieś pytania. Bardzo chętnie pomożemy.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Jest to bardzo łatwe i w każdym momencie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Załóż darmowe konto
 • Pakiet bezpłatny
 • Brak zobowiązań
 • Zgodność z RODO