Bezpieczeństwo w szkole ankieta

Sprawdź poczucie bezpieczeństwa w pracy, szkole lub w miejscowości. Zbieraj wartościowe informacje od mieszkańców, uczniów i rodziców.

Ankieta o bezpieczeństwie w szkole, mieście

Diagnoza czynników ryzyka i czynników chroniących - ankieta dla uczniów

Monitorowanie poczucia bezpieczeństwa jest bardzo ważnym elementem zapobiegania wypadkom i tragediom. Miejscowości powinny monitorować bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Szkoły i uczelnie powinny monitorować bezpieczeństwo swoich uczniów i studentów. Zakłady pracy powinny badać poczucie bezpieczeństwa swoich pracowników. Do takich działań najlepiej nadają się anonimowe ankiety online. Pozwalają one bardzo szybko zebrać informacje z zachowaniem anonimowości osób odpowiadających.

Ankiety o bezpieczeństwie pozwalają określić czynniki, które mogą mieć wpływ na poczucie bezpieczeństwa uczniów w środowisku szkolnym, dobrego samopoczucia w szkole i relacji pomiędzy kolegami.

Ankieta dotycząca zagrożeń w szkole

Ponadto projekty dyplomowe na uczelniach wyższych często dotyczą spraw bezpieczeństwa. Studenci wykorzystują ankiety online przy realizacji prac magisterskich i licencjackich.

Dzięki prostej formie tworzenia i udostępniania ankiet można bardzo szybko zacząć zbierać odpowiedzi. Wyniki napływają w czasie rzeczywistym i są automatycznie zliczane.

Zachowaj anonimowość

Przeprowadzaj ankiety z zachowaniem anonimowości uczniów, którzy je wypełniają. Odpowiedzi będą wtedy bardziej wartościowe.

Zbieraj odpowiedzi gdzie chcesz

Ankiety mogą być wypełniane w dowolnym miejscu, można to zrobić na komputerze, telefonie lub tablecie.

Bezpieczeństwo i zgodność RODO

Przykładamy szczególną wagę do względów bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zbieranie danych za pomocą naszego serwisu spełnia wymogi RODO.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.