Quiz sportowy

Angażuj swoich odbiorców wykorzystując quiz sportowy. Skorzystaj z darmowego szablonu i modyfikuj dowolnie quiz.

Quiz sportowy

Twórz quizy sportowe, które angażują odbiorców

Quizy online są świetnym narzędziem edukacyjnym. Taka forma edukacji może być stosowana zarówno do nauki, jak i do weryfikacji wiedzy. Od Ciebie zależy, jak chcesz to wykorzystać.

Quiz sportowy dla dzieci

Angażuj dzieci poprzez quizy sportowe z ich ulubionej dyscypliny. Trudność quizu możesz łatwo dostosować edytując gotowy szablon quizu sportowego.

Quizy mogą być również wykorzystywane jako testy wiedzy. Poruszaj dowolne tematy, dodawaj zdjęcia, materiały wideo w celu uzyskania jeszcze większej atrakcyjności quizu. Skorzystaj z gotowego szablonu quizu sportowego i dowolnie go zmodyfikuj na swoje potrzeby.

Quiz sportowy nie powinien być zbyt długi, optymalna ilość pytań to 10-20. Wykorzystaj pytania zamknięte. Istnieje możliwość skorzystania z odpowiedzi w formie obrazków. Ustaw punktację za poprawne odpowiedzi i wyświetl na końcu uzyskany wynik.

Quizy, które świetnie działają

Quizy online stworzone na interankietach otwierają się świetnie na każdym rodzaju urządzenia (telefon, tablet i komputer).

Wszechstronne opcje udostępnienia

Wstaw quiz online na swoją stronę internetową za pomocą specjalnie wygenerowanego kodu. Wyślij quiz za pomocą e-mail, SMS, portali społecznościowych i gdziekolwiek tylko chcesz.

Integracja

Dzięki gotowym integracjom możesz połączyć dane z quizu ze swoim własnym systemem. Dane będą spływały do Twojego systemu natychmiast po wypełnieniu.

Zgodność z RODO

Przykładamy szczególną wagę do względów bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zbieranie danych za pomocą naszego serwisu spełnia wymogi RODO.

’’interankiety idealnie wspierają nasze procesy rekrutacyjne oraz komunikację wewnątrz firmy.’’
Danone

Całkowicie zautomatyzowaliśmy przeprowadzanie ankiet satysfakcji klienta

Bayer

Ankiety rekrutacyjne skróciły proces rekrutacji o 40%

DB Schenker

Ankiety pomagają nam w szybkiej i skutecznej komunikacji z pracownikami

interkropek

Zacznij zbierać odpowiedzi

Stwórz dowolny formularz i przeprowadź ankietę, badanie, test, quiz lub po prostu zbierz dane

Załóż darmowe konto
Pakiet bezpłatny. Bez zobowiązań.